Hatalı Dudak Dolgusundan Sonra Yaşadıklarını Anlatan 17 Yaşındaki Genç Kızın Dumur Eden Hikayesi

İngiltere’de yaşayan 17 yaşındaki Evie-Grace Keeler, Facebook’ta bulduğu bir güzellik uzmanına dudak dolgusu yaptırdı. Uygulamadan sonra genç kızın dudakları morardı ve şişti. Detaylar için buyurun…?

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/health/ar…

İngiltere’de yaşayan 17 yaşındaki Evie-Grace Keeler’ın başına akıllara durgunluk veren bir olay geldi.

Genç kız dudaklarına dolgu yaptırmak için Facebook’ta bulduğu bir güzellik uzmanından randevu aldı. Güzellik uzmanı, Keeler reşit olmamasına rağmen işlemi yaptı.

Keeler’a uygulanan enjeksiyonlar, dudağındaki bir damarı patlattı. Bunun sonucunda dudakları şişti ve morardı.

17 yaşındaki genç kız, güzellik uzmanının çok sayıda kötü yoruma sahip olduğunu ancak yine de işlemi yaptırdığını söylüyor.

Evden çıkmaya utandığını söyleyen genç kız, ağzını oynatamadığı için pipetle beslenmek zorunda kaldı.

Altı ay geçmesine rağmen dudaklarının hala iyileşmediğini, başarısız işlemi örtmek için ruj kullanmak zorunda olduğunu söyledi.

“Dudaklarım birden şişip, morardı. Gerçekten korkmuştum. Acil servise gitmek zorunda kalacağımı düşündüm. Bana dudaklarımda bir damarı patlattığını söyledi.”

‘Sonraki süreçte dışarı çıkmamaya çalıştım. Arkadaşlarım ne kadar büyük olduklarına inanamıyorlardı. Balon balığı gibi göründüğümü söylediler. Ağzımı düzgün kapatamıyordum.’

“Güzellik uzmanı hakkında internette birçok kötü eleştiri okumuştum ama yaşım küçük olduğu için dudaklarıma dolgu yapacak başka kimseyi bulamadım. 17 yaşında olduğumu biliyordu.”

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x