Boğaya Hazırlık: Analist Bu 4 Kripto Para’da Potansiyel Görüyor!

Son boğa koşusunu kaçıran yatırımcılar, sonraki boğa piyasasına katılmayı umuyor. 2021’deki son boğa koşusu, Solana ve Shiba Inu dahil olmak üzere birçok kripto varlığını ilgi odağı haline getirdi. Bu süreçte, token fiyatları meteorik artışla gördü. Kripto analisti Lele Jima, boğa piyasasın hazırlık yapan yatırımcıların bu 4 tokene bakmalarını söylüyor.

İlk sıradaki kripto para: Decentraland (MANA)

Güçlü büyüme potansiyeline sahip 1 doların altındaki ilk altcoin Decentraland (MANA). MANA, 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5,39 dolara yükseldi. Token, şu anda 0,46 dolarlık bir indirimle işlem görüyor. MANA, geçen ay fiyatı yaklaşık 0,8 dolara yükseldiğinde önemli bir büyüme için hünerini gösterdi. Bununla birlikte, altcoin fiyatı daha geniş piyasadaki yaygın dalgalanmanın ortasında düştü. Düşüşe rağmen, önde gelen analistler MANA’nın boğa koşusunun zirvesinde son derece iyi performans göstermesini bekliyor. MANA’nın piyasa değeri şu anda yaklaşık 888 milyon dolar. Altcoin kripto liginde 95. sırada yer alıyor.

İkinci sırada Jasmy (JASMY) var

Jasmy (JASMY), piyasa değerine göre en büyük 80. kripto konumuna yükseldi. Son günlerde önemli bir büyüme kaydetti. Bu yüzden, boğa koşusunda daha fazlasını yapması beklenen altcoinler arasında yer alıyor. JASMY son 24 saatte %4,4 artışla 0,02131 dolara yükseldi. JASMY yılbaşından bugüne (YTD) %237 yükseldi. Ancak JASMY, 16 Şubat 2021’de kaydettiği 4,99 dolarlık zirve fiyatına kıyasla %99,5 düşüş gösterdi. Altcoin, halihazırda 1,049 milyar dolar piyasa değerine sahip.

Listeye Mina Protocol (MINA) ile devam ediyoruz

Mina Protocol, güçlü büyüme potansiyeline sahip en iyi 4 altcoin arasında yerini alıyor. MINA, son 24 saat içinde %13,7 düşüşle 0,779 dolardan işlem görüyor. Fiyattaki düşüş, geçtiğimiz gün daha geniş pazarda tanık olunan kan gölünden kaynaklanıyor. Bununla birlikte, MINA’nın boğa piyasasının zirvesi sırasında hala muazzam bir büyüme kaydetmesi mümkün. Token, Haziran 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 9,09 dolara çıktı. O zaman bu büyüme potansiyelini zaten göstermişti.

Son sıradaki kripto para: Beam (BEAM)

Listenin son tokeni Beam (BEAM). Yazı sırasında BEAM, 0,024 dolardan el değiştiriyordu. Token şu anda 1,27 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ayrıca, kripto liginde en büyük 69. kripto para birimi. BEAM bu yılın başından bu yana %54’ün üzerinde yükseliş gösterdi. Ancak, geçen ay kaydettiği 0,044 dolarlık ATH’sine göre %39,6 düşüş gösterdi.

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x